RedMagic Shadow Blade GamePad 2 uygun fiyatıyla oyuncuların aklını çelecek

Mobil oyun tutkunları için heyecan verici bir gelişme var. RedMagic, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyacak yeni oyun kontrol cihazı Shadow Blade GamePad 2′yi duyurdu. Bu yeni oyun kumandası, sıfır gecikme süresi sunarak oyunlarda kesintisiz bir deneyim vaat ediyor. Ayrıca, geliştirilmiş bir tutuş tasarımına sahip olan Shadow Blade GamePad 2, mobil oyuncuların ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış.

Bu yenilikçi oyun kumandası, 110 ile 185mm yüksekliğindeki akıllı telefonları destekleyen ayarlanabilir bir Type-C portuna sahip. Önceki modellere göre %3.3 daha fazla yükseklik kapasitesi sunan bu port, neredeyse tüm akıllı telefonlarla uyumlu. Oyun kumandasının iki özelleştirilebilir tetiği, 20 farklı tuş pozisyonuyla haritalandırılabiliyor, böylece oyunculara daha fazla kontrol imkanı sağlanıyor. Ayrıca, oyuncuların oyun oynarken kesintisiz bir deneyim yaşamalarını sağlayacak bir şarj portu da bulunuyor. Tüm tetikler, son derece hassas bir yanıt vermek için kendine özgü bir IC algoritması kullanıyor.

RedMagic Shadow Blade GamePad 2 uygun fiyatıyla oyuncuların aklını çelecek

Kumandanın ön kısmında ALPS sol çubuk, çapraz düğmeler, ekran görüntüsü tuşu, REDMAGIC düğmesi, ALPS sağ çubuk, ABX ve RT tuşları yer alıyor. Arka kısımda ise 256 katmanlı değişiklik sunan hall lineer tetikler ve 0.1mm’den daha az bir yanıt aralığı ile dikkat çekiyor.

Bu gelişmiş oyun kumandasının Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur, Meksika, Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık’ta satışa sunulduğunu görmekteyiz. Amerika ve Kanada’da 94.90$, Avrupa Birliği’nde 94.90€ (yaklaşık 103$), Birleşik Krallık’ta ise 79.90£ (yaklaşık 101$) fiyat etiketiyle satışa çıkmış durumda. Singapur’da fiyatı SGD 129.90 (yaklaşık 94$), Meksika’da ise 1,969 Pesos (yaklaşık 114$). Şimdilik sadece siyah renkte sunulan Shadow Blade GamePad 2’nin küresel çapta satış ve fiyatlandırma detaylarına ilişkin RedMagic’ten henüz bir açıklama yapılmamış. Oyun tutkunları için ideal bir aksesuar olan bu kumanda, kesintisiz ve yüksek performanslı bir oyun deneyimi sunma potansiyeline sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x