Dusan Tadic Boğaz’da balıkta

Fenerbahçe’nin yıldız golcüsü Dusan Tadic, İsmail Kartal’ın oğlu Emre Kartal ile İstanbul Boğazı’nda balık tuttu. O anlar Fenerbahçe’nin resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Süper Lig’in 11. haftasında Trabzonspor’u konuk edecek Fenerbahçe, taraftarları sosyal medyadaki paylaşıma, ‘Tadic, Trabzonspor maçına hazırlık yapıyor’ yorumlarında bulundu.

İSMAİL KARTAL: “BALIK TUTMAYI ÇOK SEVDİĞINİ SÖYLEDİ”

Teknik direktör İsmail Kartal geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

“Tadic çok pozitif bir çocuk, çok büyük bir profesyonel. Gelir gelmez herkese pozitif enerjisini verdi. Ajax’ta yaptıklarını bana anlattı. Şu an bizim sistemimizi, yolumuzun doğru olduğunu, orada da aynı şeylerin yapıldığını ve sistem hakkında çok büyük farklılıklar olmadığını söyledi. Biraz özel hayata girdik, çocuklarımızdan bahsettik. Ben balıkçı bir ailenin çocuğu olduğumdan bahsettim. O da balık tutmayı çok sevdiğini söyledi. ‘Beni götür müsün?’ dedi. ‘Neden olmasın?’ dedim. Birbirimize tuttuğumuz balıkları gösterdik. Aramızda güzel bir diyalog oldu. En yakın zamanda bir boşluk bulabilirsek oğullarımızla birlikte Anadolu Kavağı’nda balık tutmaya gideceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x