Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 25 Mart 2023

Bitcoin ‘in (BTC) 30.000 doları hedeflemesiyle birlikte altcoin’lerde sert yükselişler gözlemlendi, günün en çok değer kazanan altcoin’lerini derledik.

BTC‘nin hacimli yükselişler ile kısa zamanla zirveler yapması, altcoin’lerin yükselişine adeta destekçi oldu. 28.860 dolar seviyelerine kadar yükseliş gösteren BTC, altcoin’leri de peşinden getirmişti. BTC’nin böylesine bir yükseliş göstmesi doğrultusunda birçok altcoin’de devasa yükselişler görüldü.

1- Flare (FLR)

Flare ekosisteminin tokenı olan FLR, FlareNetworks‘ün çalışan Ethereum (ETH) ağında aktifliğini çift yönlü token’ıdır. Flare Networks ise ağın işlemlerini gerçekleştirmek için XRP Ledger‘in hizmetlerini ve algoritmasını kullanan bir blockchain ağıdır. FLR, yüzde 10,90 artış göstererk, günün en çok yükselen altcoin’i oldu.

2- Ripple (XRP)

XRP, 2012 yılında ortaya çıkan bir ödeme ağı sistemi (RippleNet) ve kripto para değeridir. XRP diğer birçok kripto para birimlerinin aksine merkezi olan bir kripto para birimidir. Blockchain sistemi üzerinde işlem görmesine rağmen işlem gören bütün defterler şirket tarafından yönetilmektedir.

3- Huobi Token (HT)

Houbi Token (HT), kripto para borsası Huobi Global’ın çıkardığı kripto paradır. Ethereum (ETH) ERC-20 standardında merkezsiz bir şekilde oluşturuldu. Huobi Token, borsa ücretleri ve Huobi’deki ekosistemden faydalanmalarına olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir