Asus’un Yeni Oyuncu Tableti Tanıtıldı

Son yıllarda moda markaları ve teknoloji ürünleri, tüketicilerin ilgisini çekebilecek iş birlikleri oluşturmak için güçlerini birleştiriyor. Bu, her iki şirkete özgü bir tasarım öğesi oluşturuyor ve aynı anda birden çok hayran kitlesinin de dikkatini çekmeyi başarıyor

Pek çok kişinin dikkatini çeken bu iş birliklerinden biri, Errolson Hugh’un Berlin merkezli ACRONYM şirketi ile ASUS arasındaki 2020 ortaklığıydı ve sonucunda ROG ZEPHYRUS G14-ACRNM dizüstü bilgisayar ortaya çıkmıştı.

Bu projenin başarısı, ROG Flow Z-13-ACRNM RMT02 oyun tableti üzerinde yeni bir iş birliğine yol açtı

Tablet, bilgilere göre Iron-Man kostümünü yaratmasıyla tanınan konsept sanatçısı Phil Saunders’ın tasarım öğelerini içeriyor. Dış tasarım, mevcut ACRONYM ceketlere kolayca takılabilen endüstriyel benzeri bir kapak sistemine sahip. Bu sadece taşınabilirlik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda hareket halindeyken koruma da sunuyor. Söküp-takılabilir klavye, baştan sona ACRONYM markasının imzasını taşıyan gelecekten gelmişçesine bir tasarıma sahip.

Cihaza güç sağlayan Nvidia GeForce RTX 4070 GPU ve Intel CoreTM i9-13900H işlemci, cihazı oyun dahil birçok iş için uygun hale getirir. Cihazda 1 TB SSD, 32 GB RAM, 500 NITS parlaklıkta ekran, 165 Hz yenileme hızı ve %100 DCI-P3 dokunmatik ekran paneli bulunuyor, birçok oyun bilgisayarından kuvvetli.

Kalem ve şarj ünitesi de dahil olmak üzere çevre birimleri için ayrı bir kese gibi ek öğeler de pakete dahil olarak geliyor. Cihaz, 3 Nisan’da Asus eShop ve Amazon üzerinden 2.499 dolar (güncel kur ile 47.926 TL) fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Ürün görselleri:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir