30 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

Güncel magazin haberleri neler? Bugün magazin dünyasında en çok neler konuşuldu? Günün en çarpıcı magazin olaylarını derlediğimiz içeriğimizde tüm bu soruların yanıtlarını birlikte alalım. Hazırsanız başlıyoruz. ?

1. Eşi Engin Polat’la birlikte kara para akladıkları iddia edilen Dilan Polat, geçtiğimiz saatlerde Twitter hesabından çok sert açıklamalarda bulunmuştu. Duruma sinirlenen ve kendini kaybeden Dilan Polat’ın ablası canlı yayında uyuşturucu kullandığını itiraf etti, ağza alınmayacak küfürler savurdu…

2. Sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında uyuşturucu kullandığını söylemesi üzerine gözaltına alındı.

Açıklamalarıyla sosyal medyada gündem olan Sıla Doğu’nun evinden çok miktarda uyuşturucu madde çıktı.

3. Dilan Polat ve eşi Engin Polat servetleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla günlerdir gündemden bir basamak düşmüyor. Polat ailesi hakkında çıkan “kara para aklama” ile ”vergi kaçırma” iddiaları sürerken bir paylaşım da Avukat Feyza Altun’dan geldi. Altun yaptığı paylaşımda Engin Polat’a ait kozmetik şirketinin matahsız olduğunu belirtti.

Twitch cephesinde yine sular durulmuyor. Twitch yayıncısı Alpcan “Swaggybark” Alpar’ın Twitch yayınlarıyla tanıdığımız ve akıllarımıza “açılın ben sandık müteahhitiyim” repliği ile kazının üreticisi Sude Belkıs’a yönelik eleştirilerine taraftan yanıt geldi.

4. Pembe saçlarıyla hafızalara kazınan Efe, kendisinin bir zebani olduğunu ve Cehennem yaşına göre 456 yaşında olduğunu söylemişti. Geçtiğimiz günlerde saçlarını boyatıp piercinglerini çıkaran Zebani Efe Müslüman olduğunu açıkladı. Efe’nin Mekke’de hurma dağıttığı anlar kısa sürede viral oldu.

5. Angelina Jolie ve Brad Pitt’in ayrılığı, tüm dünyada yankı uyandırmıştı. Bu epik aşk hikayesinin sona ermesi, milyonlarca kalbi derinden üzmüştü. Jolie’nin yıllar sona yaptığı açıklamalar ise tekrardan gündeme oturmasını sağladı.

6. Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkındaki iddialar bitmiyor. Dün Söylemezsem Olmaz programına katılan Halil İbrahim Kaya isimli kişi, Engin Polat’ın kendisini evinin önünde vurdurduğunu iddia etti.

7. Geçtiğimiz saatlerde yeni şarkısı “Sevmiyo”nun haberini verirken ilk aşkını anlattığı paylaşımıyla gündeme oturan Hadise’nin derdine herkes ortak oldu!

8. Geçtiğimiz günlerde sanat camiası iki kötü haberle yıkıldı. Önce oyuncu Merve Kayaalp daha sonra da oyuncu Seda Fettahoğlu yaşamlarına son verdi. Bu ölümler sonrası çıkan tartışmaları daha da alevlendirecek bir açıklama Yapımcı Faruk Turgut’tan geldi.

9. Son zamanlarda oyunculuğuyla adını sık sık andığımız Hande Erçel tüm dünyanın dikkatini çekti. Geçtiğimiz yıllarda güzellik listelerinde adı geçmeye başlayan ünlü oyuncumuz bu sefer dünyanın en güzel müslüman kadınları listesinde başı çekti! Üstelik Gigi ve Bella Hadid kardeşleri bile solladı.

10. Bir dargın bir barışık ilişki yaşadıktan sonra evlenen Şeyma Subaşı ve Meedo dün tek celsede boşandı. Taraflar boşanır boşanmaz ilk olarak bakın ne yaptı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x