20 Mart’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Mert Yazıcıoğlu’nun Afra Saraçoğlu ile birlikte olduğu dönemde Dilan Çiçek Deniz’e attığı bakış çok konuşuldu!

2. Yaptırdığı estetik operasyonla gündeme gelen şarkıcı Lara, dün akşam uzun zamandır birlikte olduğu voleybolcu Mehdi Karimi ile dünyaevine girdi!

3. Başarılı oyuncu Eda Ece basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’in Haziran ayındaki düğününün ayrıntılarını öğrendik!

4. Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç’la tartıştığı ve evi terk ettiği haberleri magazin gündeminde deyim yerindeyse bomba etkisi yarattı… Tüm bu iddiaların ardından sessizliğini bozan Demet Özdemir’den, konuyla ilgili bir açıklama geldi!

5. Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian futbol turnesine devam ediyor. İlk olarak Arsenal maçını izleyen Kim Kardashian, bu hafta Fransız devi PSG’nin maçını izlemek için Parc des Princes’te yerini aldı. Maçın sonucunda ise Kim Kardashian’ın laneti dillere düştü!

6. Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu çifti ilk kez el ele görüntülendi!

7. Türk milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt’un yaptığı paylaşım ile Türk takipçilerinin akıllarını karıştırdı!

8. Akıllarımıza Arka Sokaklar dizisindeki rolü ile kazınan ünlü oyuncu Filiz Taçbaş, kariyerine siyasetçi olarak devam etme kararı aldı!

9. Deprem bölgesine çadır sattığı iddialarını doğruladıktan sonra sosyal medya üzerinden tepki toplayan Kızılay Başkanı Kerem Kınık ile Şahan Gökbakar arasındaki tartışma büyümeye devam ediyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir